Author: E***a
Date:
Review: 第一次買這個用 沒想到還不錯用 就是顏色選錯 下次買其他顏色
顏色: Medium Brown
尺寸: 均碼
Price: NT$181
Original Price: NT$201
| Ingredients | 無酒精, 純素, 無香精 |
| Color | Red-brown |
| Finish | Matte |
| Texture | Gel |
| Type | Eyebrow Cream |
| 高度 | 8.8 cm |
| 長度 | 2.45 cm |
| 淨重 | 6.5 g |
| 寬度 | 2.45 cm |
| SKU | sbbeauty03200731595 |
Brand Name: SHEGLAM
Brand Page: https://m.shein.tw/Brands/SHEGLAM-sc-01429018.html
About: 優質、創新、實惠。 SHEGLAM 只與最好的供應商和製造商合作,以合理的價格提供高品質的化妝品。 對我們來說,美麗是一種權利。
Quality: 5128035 people said the quality is very good!
Author: E***a
Date:
Review: 第一次買這個用 沒想到還不錯用 就是顏色選錯 下次買其他顏色
顏色: Medium Brown
尺寸: 均碼
Author: y***7
Date:
Review: 刷起來自然順手,眉流有立體感,包裝很好,寄件也快,滿意。
顏色: Medium Brown
尺寸: 均碼
Author: l***0
Date:
Review: 這是我買的第四支了,無敵好用,速乾也好卸!💯👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
顏色: Dark Brown
尺寸: 均碼
Author: 佳***霖
Date:
Review: 回購第二次,確實比眉筆好用👍
顏色: Blonde
尺寸: 均碼
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.